4. kolo - Zlínský kraj - 1.B - Skupina B

B:

15. D. Dorazín , 80. J. Vopatřil – 8. D. Hradil , 12. J. Štěpánek , 42. J. Ležák , 50. D. Hradil

Hodnocení utkání

Aleš Polášek - Sekretář FK CHROPYNĚ

Tečovice hrají na domácím hřišti důrazný fotbal a bylo tomu tak i v první půli, která nabídla rychlý a fyzicky náročný zápas plný soubojů. I přes vyrovnaný průběh jsme ukázali větší kvalitu v ofenzivě a vstřelily 3 branky. Po pauze jsme si hru s přehledem pohlídali a po zásluze zvítězily. Vítězství je o to cennější že jsme ho zvládli i přes vícero absencí. Bohužel jinak tomu nebude i za týden kdy hostíme silnou Mladcovou, přesto věřím že se o to kluci poperou jako dnes.

Vladimír Kundera, činovník - TJ Sokol Tečovice

Hosté z Chropyně splnili roli favorita, jejich vysoké vítězství bylo naprosto zasloužené. Od začátku byli rychlejší a přesnější v kombinaci a hlavně přes křídelní prostory si vytvářeli výraznou převahu. Tu také ve 25, 30 a 44 minutě vyjádřili i gólově a poločasové vedení bylo jednoznačné. My jsme prakticky branaře Chropyně neohrozili.

I druhá půle měla podobný průběh, hosté si vedení hlídali a postupně přidali další dvě branky a skóre se zastavilo na 0:5. Naše jediná šance přišla v 72 minutě, kdy se před branaře dostal Motal, ten jeho střelu vyrazil, následnou Motalovu hlavičku vyhlavičkoval z prázdné brány obránce a i dorážku Dutkeviče obrana zblokovala. Bohužel v 74 minutě se navrátilec do sestavy po téměř 9 měsících zranění Motal nechal po 2 žluté kartě vyloučit a hosté si již v pohodě pohlídali vysoké vítězství a 3 body. A zcela zaslouženě.

Sestavy

Jokl [-] – P. Daniel [-] , Z. Šnajdr [-] , D. Dorazín [-] , D. Vrága [-] , R. Závoda [-] (80. A. Ondík [-] ) , D. Holman [-] , M. Dorazín [-] (39. M. Brunclík [-] ) , J. Vopatřil [-] , A. Hrnčiřík [-] , M. Juhaňák [-]