Fotbalový klub Chropyně os., Hanácké náměstí 551, Chropyně, 768 11

B:

25. J. Ležák , 30. R. Mareš , 43. Z. Horák , 68. J. Štěpánek , 83. D. Hradil

ŽK A ČK: –

ŽK: 37. A. Dutkevič , 42. Z. Prokop , 65. M. Jurášek , 69. P. Motal – 54. J. Ležák . ČK: 75. P. Motal .

Hodnocení utkání

Aleš Polášek - Sekretář FK CHROPYNĚ

“Po delší pauze a odchodu některých  zkušených opor jsme přistoupili k utkání se zdravým  respektem. Prvni poločas jsme na hřišti jasně dominovaly a po pěkných křídelnich akcich vstřelili 3 branky.Po pauze jsme hru s přehledem kontrolovali a skóre ještě navýšily . Za výborný vstup do soutěže dnes zaslouží pochvalu celý mančaft,” hodnotí duel sekretář FK Chropyně Aleš Polášek.

Web - FK Admira Hulín

Hosté z Chropyně splnili roli favorita, jejich vysoké vítězství bylo naprosto zasloužené. Od začátku byli rychlejší a přesnější v kombinaci a hlavně přes křídelní prostory si vytvářeli výraznou převahu. Tu také ve 25, 30 a 44 minutě vyjádřili i gólově a poločasové vedení bylo jednoznačné. My jsme prakticky branaře Chropyně neohrozili.

I druhá půle měla podobný průběh, hosté si vedení hlídali a postupně přidali další dvě branky a skóre se zastavilo na 0:5. Naše jediná šance přišla v 72 minutě, kdy se před branaře dostal Motal, ten jeho střelu vyrazil, následnou Motalovu hlavičku vyhlavičkoval z prázdné brány obránce a i dorážku Dutkeviče obrana zblokovala. Bohužel v 74 minutě se navrátilec do sestavy po téměř 9 měsících zranění Motal nechal po 2 žluté kartě vyloučit a hosté si již v pohodě pohlídali vysoké vítězství a 3 body. A zcela zaslouženě.

Sestavy

Domácí

Vajda [-] – M. Jurášek [-] , J. Barták [-] , M. Zavadil [-] – A. Dutkevič [-] , S. Mrhálek [-] (60. P. Motal [-] ) , Z. Prokop [-] , J. Miklík [-] – A. Tabara [-] (84. V. Schaffer [-] ) , M. Podmol [-] (46. S. Štoll [-] ) , M. Karamon [-] (80. J. Horáček [-] ) –

FK Chropyně

Loučka [-] (86. L. Dundálek [-] ) – R. Mareš [-] , D. Hradil [-] , J. Štěpánek [-] , M. Vaňhara [-] , J. Ležák [-] , J. Kovařík [-] , L. Stratil [-] , R. Poledňák [-] , Z. Horák [-] (75. M. Danč [-] ) , D. Hrabal [-] (82. M. Sanislo [-] )

Zdroj: fotbalunas.cz

svg

Oficiální web fotbalové klubu Chropyně.

Stránky vytvořila skupina MadCreative Company 2020